poniedziałek, 17 czerwca, 2024
0
  • No products in the cart.
Aktualnościzawody

Jak wystartować w maratonie na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu 2024?

Igrzyska Olimpijskie zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi wyjątkowa okazja dla wszystkich biegaczy amatorów. Organizatorzy Igrzysk w Paryżu chcą przywrócić zainteresowanie zawodom wśród zwykłych ludzi, dlatego maraton oraz bieg na 10km w Paryżu jest promowany pod hasłem – #dlaKażdego.  Start na Igrzyskach Olimpijskich to spełnienie marzeń każdego sportowca, marzenie, które może spełnić każdy. 

 
Co zrobić, by wystartować?

Istnieje kilka dróg, by zdobyć “wejściówkę” na olimpijski start dla amatorów:

1) Dołącz do Paris 2024 Club – wystarczy ściągnąć aplikację i następnie brać udział w wyzwaniach publikowanych regularnie, które umożliwią wygranie wejściówki.  Po ściągnięciu aplikacji ze sklepu Google lub Apple Store możecie połączyć profil ze swoim kontem Suunto, Garmin czy Polar i wszystkie treningi będą wpadały do aplikacji automatycznie. 
Zaloguj się też przez stronę: https://club.paris2024.org/en/home
Wyzwania są proste, np. przebiegnij 30 km w grudniu, biegaj łącznie przez 2 godziny pomiędzy 24.12 a 31.12. Wyzwania są zgodne z ideą biegów – są dla każdego.
Zbieraj punkty za treningi, wyzwania, by do końca 2023 uzbierać 100 000 pkt. Gdy uzbierasz punkty weźmiesz udział w loterii biletowej. 
By dostać 25 pkt extra miesiecznie możesz użyć mojego kodu “Apyijy”

Wejściówkę zatem można zebrać dzięki wirtualnym oraz realnym wyzwaniom, a także poprzez regularną aktywność i udział w loterii końcowej.

2) Dołącz do teamu Orange i bierz udział w wyzwaniach – profil Team Orange na Instagramie

Masz 1,5 roku – może warto spróbować?
Nawet jeśli Ci się nie uda, to wyzwania i regularność to świetny sposób na wypracowanie formy. 
Przygotowano w sumie 20024 miejsca w obu biegach podzielone równo pomiędzy kobiety i mężczyzn.

Dołącz do grupy:
Night Runners Polska – będziemy regularnie publikować informacje o kolejnych wyzwaniach, motywować i wspierać w naszej amatorskiej drodze na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu!