poniedziałek, 15 lipca, 2024
0
  • No products in the cart.
Lifestyle

Pompujemy charytatywnie

Zawsze wiedziałem, że społeczność sportowców bardzo chętnie włącza się we wszelkiego rodzaje akcje charytatywne i z dużym entuzjazmem angażują się, gdy tylko można komuś pomóc. Dalej pomysł na akcję rozwinął się bardzo szybko, które wkręciło całą naszą społeczność.

Codziennie rano pod wpisem na Facebooku meldujemy wykonanie zadania – zrobienie kilkunastu pompek. Przez cały grudzień każdego dnia naszym celem było zebranie minimum 50 osób, które zrobią co najmniej 13 pompek. Każdy dzień w którym osiągnęliśmy ten pułap oznaczał przekazanie 50 PLN na cel charytatywny przez partnera naszej akcji firmę Flying Atom, kantor kryptowalut z siecią punktów stacjonarnych oraz wymianą internetową.

Jest mi niezwykle miło poinformować, że w grudniu codziennie trenowało z nami 50 lub więcej osób, co oznacza, że na konto charytatywne zostanie przekazane 1500 PLN. To nasza wspólna zasługa. Każdej z pompującej osób oraz Dawidowi, właścicielowi Flying Atom chciałbym bardzo gorąco podziękować za udział we wspólnym wyzwaniu. Naszą grudniową zbiórkę przekażemy na konto naszego kolegi – Łukasza, Night Runnersa i koordynatora grupy z Krakowa, który z dnia na dzień w wieku 34 lat musiał przestać biegać, zdiagnozowna u niego nowotwór tkanki łącznej – chrzęstniak. Zbiórka trwa na siepomaga. Chcielibyśmy kontynuować akcję w kolejnych miesiącach. Może Twoja firma zostanie partnerem akcji w styczniu lub w lutym ?