poniedziałek, 17 czerwca, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Hello World – Night Runners co to takiego?

Na początku była ciemność…i tak już pozostało 😉 Zaczęliśmy biegać dwa lata temu i od tego czasu z różną regularnością udaje nam się spotykać by odbyć wspólny trening. A początek był niewinny, było nas dwóch, o bieganiu nie wiedzieliśmy prawie nic, ale to nam nie przeszkodziło.
Obu z Piotrem (prywatnie jesteśmy nawet spokrewnieni;) charakteryzuje nas jedno – “think big”, więc w naszych głowach zakiełkowała myśl –  “A może założymy fanpage na fb? nazwiemy go fajnie i będziemy biegać z ludźmi po Malcie?” Dalej poszło już z górki, wkręcaliśmy znajomych, poznawaliśmy nieznajomych i grupa się powiększała.
Czasem przychodziło nas więcej – jak podczas biegu w ramach “Polska biega”
A czasem naszym jedynym towarzyszem, był spłoszony lis, bądź jeż 😉

Jak każda prawdziwa drużyna biegowa trzeba było się jakoś wyróżnić z tłumu. Na bazie naszego logo powstał projekt koszulek,a wybór koloru trykotów był już tylko formalnością. Zadebiutowaliśmy w nich na bardzo przyjemnej imprezie organizowanej od 3 lat na poznańskiej Rusałce – Grand Prix Poznania w biegach przełajowych. Swoją drogą polecamy ten bieg – super atmosfera, setki biegaczy na starcie, dystans krótki, więc nawet amatorzy sobie poradzą no i last but not least – mega dobra drożdżówka na mecie. Wiem, że wiele osób biega tylko dla tego smakołyku, weźcie to pod uwagę 😉

Ostatnie miesiące były trudne dla ekipy, rodzina, praca i różne obowiązki sprawiły, że bieganie zeszło na dalszy plan. Na szczęście ewidentnie wychodzimy na prostą i coraz częściej można nas spotkać na Malcie, Cytadeli czy też na Łęgach Dębińskich. Jeżeli nie macie z kim, a chcecie pobiegać to zapraszamy serdecznie, jesteśmy otwarci na nowych biegaczy, joggerów etc 😉 A teraz będzie coraz szybciej ciemno i zimno, to w grupie zawsze raźniej i mobilizacja większa.

Na blogu będziemy pisać o wszystkim co nam przyjdzie do głowy, a w jaką stronę to wszystko pójdzie wyjdzie w praniu.

Do zobaczenia na ścieżkach biegowych(i nie tylko) !

Makos