czwartek, 25 kwietnia, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Biegaj z Night Runners !

Dzień coraz krótszy, ciemności coraz większe i nie ma co ukrywać – będzie też coraz chłodniej. To wszystko sprawia, że z mobilizacją bywa trudniej niż w ciepły wiosenny czy letni dzień i tu z pomocą przychodzi nasza ekipa 😉

Począwszy od najbliższego poniedziałku tj. 22 października, będziemy regularnie spotykać się na poweekendowe rozbieganie. Spotkania będą odbywały się na przemian na Cytadeli i na Malcie, zawsze w poniedziałki o godzinie 21.00. Zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na to, czy będzie to Wasz pierwszy raz, jesteście przejazdem czy też biegacie regularnie – nie dyskryminujemy nikogo.

Spotkania na Malcie


Terminarz:
22 październik
5 listopad
19 listopad
3 grudzień
17 grudzień
31 grudzień

Zawsze o 21.00  przy Stacji Kolejki Maltanka na mostku. Zaczynamy od rozgrzewki i potem pętla wokół jeziora ( 5,5 km). Tempo biegu dostosowane do uczestników.

Spotkania na CytadeliTerminarz:
29 październik
12 listopad
26 listopad
10 grudzień
24 grudzień (tu raczej będzie modyfikacja 😉

Wychodząc na przeciw zainteresowaniu również po drugiej stronie miasta, zmieniamy swoja pierwotną lokalizację (maltańska).  Będziemy spotykać się również o 21.00 przy schodach od strony Al. Niepodległości. W przypadku biegów na Cytadeli trasa będzie modyfikowana w zależności od uczestników. Czasami spróbujemy swoich sił po pętli parkrunowej* (5km) czasem będziemy obiegać cały park, jednak w planach są spokojne biegi, z którymi każdy powinien sobie poradzić.

*Parkrun – Już od kilkunastu tygodni do Poznania zawitał cykl biegów Parkrun. Charakteryzuje się tym, że ludzie na całym świecie spotykają się w parkach ( tak, nazwa nie jest przypadkowa) i pokonują pięciokilometrową pętlę. W Poznaniu jest to pętla po Cytadeli. Przyjść może każdy, bieganie jest zwolnione z opłat, wystarczy zarejestrować się na stronie www.parkrun.pl i przyjść o 9.00 w każdą sobotę.

Do zobaczenia w poniedziałki !