poniedziałek, 17 czerwca, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Maraton z Night Runners – Sztafeta 42 x 1km

Maraton z Night Runners – Sztafeta 42 x 1km


23 luty 2013 r.
Uwaga!
Regulamin biegu
Rozpiska osób na poszczególnych kilometrach!
Rozpiska biegu
Stan na 22-02-2013, godz. 00:21
 
Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam nasz projekt, który jest owocem kilku tygodni pracy, rozmów i przemyśleń w Night Runners’owym gronie.Na początek marca przypada druga rocznica powstania tworu, który znacie pod nazwą Night Runners. Jeszcze pół roku temu do głowy by nie przyszło, że będziemy coraz liczniejszą grupą rozlewającą się po całym Poznaniu i coraz śmielej zerkającą w kierunku Warszawy, Gdańska i innych miast. 

W związku z tym, dla Was wszystkich wymyśliliśmy bieg, który będzie czymś nietypowym i liczymy, że przez to również wyjątkowym.


Sztafeta to bieg, w którym nie liczymy tylko na siebie, lecz jesteśmy częścią zespołu, więc nie ma lepszego sposoby by uczcić 2 lecie zespołu NR, jak poprzez bieg sztafetowy. A skoro jesteśmy grupa biegową, to sztafeta musiała odbyć się na królewskim dystansie – 42km195m.

Jednak co to za zabawa bez gości, dlatego tak jak na nasze spotkania biegowe może przyjść każdy, tak i zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.


Maraton z Night Runners –Sztafeta 42 x 1km


Kiedy: 23.02.2013 ( sobota)  – start biegu 17.30 (biuro biegu będzie przy starcie od 17 do 17:30)

Gdzie: park Cytadela w Poznaniu

Trasa: Wyznaczyliśmy 1 km pętlę, która rozpoczyna się (i kończy) u szczytu schodów od strony Alei Niepodległości (zaznaczone na mapce). Zatem mamy do pokonania 42 km, a ostatnie 195 metrów pokonamy wszyscy razem


Uczestnicy: Zaplanowaliśmy minimum 42 uczestników, max 84. Jest to bieg towarzyski i będziemy dążyć do tego, żeby powstały 42 pary. W połowie pętli przekażecie sobie pałeczkę.

Zawsze pobiegnie z Wami też, ktoś z ekipy You’ll Never Run Alone 

Na zdjęciu brakuje tylko Stacha 😉

To hasło będzie z nami przez cały rok. Będziemy Wam towarzyszyć w różnych biegowych sytuacjach – nie tylko w nocy.

Pałeczka: Przygotowaliśmy coś extra. Nie będzie to jakaś tam pałeczka sztafetowa, jaką maja na Igrzyskach, czy innych średnio poważnych biegach. Od zera w pocie czoła i przy pomocy najnowszej dostępnej technologii stworzyliśmy pałeczkę, która aspiruje do miana pochodni. Oświetli Wam drogę a sami poczujecie się jakbyście biegli ze zniczem olimpijskim (tak się czułem testując ją;)

Wpisowe: 0 PLN
Zapisy: Początek zapisów – sobota 16.02.2013 – godz. 18.00 .  Wtedy powstanie tez event na facebooku, jednak wiążące zgłoszenia będą przyjmowane mailowo – kontakt@nightrunners.pl
wraz z następującymi danymi:
Imię i nazwisko
Datę urodzenia
Czas w jakim planujesz przebiec 1 km podczas sztafety: czyli 3.30 / 5.00 etc.
Wasze czasy są nam potrzebne, żeby połączyć Was w wyrównane pary, nie ścigamy się ze sobą, więc nie chodzi o 5 s oczywiście 😉

oraz wpiszcie swoje postanowienia na 2013 r – szczegóły poniżej w sekcji “Pokonaj swojego wroga”.
Początek zapisów – SOBOTA – 18.00 – 16.02.13
KONIEC ZAPISÓW – PONIEDZIAŁEK 23.59 !  18.02.13

Uwaga! Pierwsze 42 osoby, które wyślą zgłoszenie są automatycznie zapisane. W przypadku zgłoszenia się łącznie więcej niż 84 osoby do biegu, pozostałe 42 osoby zostaną wybrane drogą losowania.


BONUS: POKONAJ SWOJEGO WROGA


Dodatkowo chcielibyśmy Was zaprosić do „walki z samym sobą” – Pokonaj swojego wroga!
Biegamy bo towarzyszy nam jakiś cel. Jedni przygotowują się do zawodów, żeby się sprawdzić. Inni po latach treningu chcą osiągnąć jak najlepszy czas, jeszcze inni walczą ze słodyczami, papierosami i nieznośną grawitacją kanapy etc. Już wiecie o czym mowa? Wrogiem może być wszystko, ale jeśli go nazwiemy, spiszemy i opublikujemy, będzie łatwiej go pokonać.

Zatem, w Waszym zgłoszeniu dopiszcie swojego Wroga. Np. Rzucam palenie. Chce złamać 4 h w maratonie. Chce przebiec swoją pierwszą połówkę etc. Niech ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. I to ma być zabawa, pamiętajcie o tym 😉

KONKURSY:


We współpracy z Nike Running Poland chcemy Was zaprosić do dodatkowej zabawy przy okazji naszego biegu. Wszystkie osoby, które zgłoszą się do naszych zawodów będą miały okazję wygrać Nike Bomber Jacket.  Wasze zadanie jest następujące – oczekując na swoją kolei lub po biegu sztafetowym macie za zadanie swoim biegiem narysować coś dla Night Runners. Niech ogranicza Was tylko Wasza fantazja. Najlepsza praca zostanie uhonorowana.
Żeby wziąć udział należy pobrać aplikację Nike Plus i wraz z nią „narysować” kształt dla NR. Następnie wziąć udział w evencie stworzonym przez Night Runners i udostępnić tam swój bieg.

– opublikuj zrzut z ekranu telefonu ze swoim biegiem zarejestrowanym w aplikacji Nike+ Running
lub
– opublikuj zrzut z ekranu komputera z biegiem zarejestrowanym na platformie nikeplus.com

lub
– opublikuj zdjęcie z dystansem przebytym podczas biegu ze swojego urządzenia (Nike+ SportWatch GPS, iPod nano, lub Nike+ SportBand).

Pobierz aplikację Nike+ Running za darmo:
iPhone http://gonike.me/NikeRunning
 Android http://gonike.me/NikeRunningRobot

Dodatkowo na koniec biegu przygotowaliśmy niespodzianki dla wszystkich, którzy wytrwają, będzie loteria z różnymi nagrodami, o których poinformujemy Was w osobnym wpisie 😉

Jeżeli coś jest niejasne chętnie odpowiemy na wszelkie wątpliwości 😉

Partnerzy biegu: