środa, 24 kwietnia, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

10km Szpot Swarzędz – the best Night Runner (vol. 4)

Dzisiejszy bieg w Swarzędzu był już czwartym biegiem w naszej rywalizacji i tym razem na linii startu stawiły się 42 osoby biegnące jako Night Runners. Trasa reklamowana była jako szybka i pomimo kilku krótkich, ostrych podbiegów po raz kolejny posypały się życiówki biegaczy w żarówiastych koszulkach. Bieg był już 4. biegiem z aktualnej listy 10. biegów zaliczanych aktualnie do rywalizacji.
Night Runners po biegu (w niepełnej obsadzie)
Poniżej wyniki z dzisiejszego biegu:
Podsumowanie wyników po czterech biegach:
W klasyfikacji uwzględniłem osoby, które zgłosiły się na maila z prośbą o uzupełnienie brakujących startów w poprzednich biegach w rywalizacji. Dodatkowo wprowadziłem na początku tabeli dodatkową kolumnę z miejscem po poprzednim biegu. W pierwszej kolumnie widoczne jest aktualne miejsce w klasyfikacji wraz z informacją o awansie lub spadku w klasyfikacji (zielone tło – awans, czerwone – spadek). 
W rywalizacji po dzisiejszej aktualizacji lista powiększyła się łącznie o kolejne 14 nazwisk i obecnie w ramach rywalizacji bierze udział już równe 100 osób!!! 🙂 Co ciekawe w dalszym ciągu utrzymuje się wysoki udział kobiet – aż 39 przedstawicielki piękniejszej strony Night Runners ukończyły przynajmniej jeden bieg z rywalizacji. 🙂 Jeśli chodzi o nowe osoby w rywalizacji, to zgodnie z wcześniejszymi informacjami nie uzupełniałem ich poprzednich biegów w rywalizacji ze względu na brak wcześniejszego zgłoszenia. 
Kolejny bieg w rywalizacji już za dwa tygodnie w Tarnowie Podgórnym (26 maja) na Mistrzostwach Night Runners w półmaratonie (zapisane 63 osoby!!), a kolejny to półmaraton w Grodzisku Wielkopolskim (9 czerwca), na który zapisanych jest w chwili obecnej 25 osób, więc bieg ten oficjalnie zostaje wpisany do rywalizacji.
Jeśli chcecie dołączyć kolejne biegi do rywalizacji to śmiało zachęcam do wysyłania zgłoszeń na maila rywalizacja@nightrunners.pl