poniedziałek, 17 czerwca, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Poznań Maraton – Biegnę – Pomagam.

Już wkrótce duże wydarzenie dla nas wszystkich. Kilka tysięcy osób wystartuje w maratonie w Poznaniu. Data 13.10.2013 r. pozostanie na długo w naszych głowach, zarówno debiutantów jak i tych doświadczonych biegaczy, bo to wyjątkowe przeżycie.

Data 13.10.2013 będzie też wyjątkowa dla Majki Siwek, urodzonej 14 czerwca 2012 r.  Maja będzie wspierała każdego z nas, a my możemy zrobić coś by wesprzeć jej walkę z chorobą. Żeby jej pomóc wystarczy niewielki gest od każdego z nas, a w grupie możemy zdziałać wiele.

Przeczytajcie o szczegółach akcji i pomóżmy wszyscy za 2 tygodnie.

Drodzy Biegacze,

14 poznański maraton zbliża się wielkimi krokami.  Łącząc przyjemne z pożytecznym możecie pomóc komuś kto tej pomocy bardzo potrzebuje.

Maja jest 14. miesięczną dziewczynką, która zachorowała na guza móżdżku. Guz został częściowo usunięty, obecnie Majka jest w trakcie chemioterapii i przebywa w Klinice Onkologii Pediatryczne UM w Poznaniu. Jedyną szansą na jej całkowite  wyleczenie jest operacja radykalnego usunięcia guza w Berlinie, w klinice specjalizującej się w operacjach guzów mózgu, na którą rodzice gromadzą środki.

Wspólnie z Fundacją  PKO Bank Polski  serdecznie zapraszamy Was do zadedykowania swojego biegu w maratonie Majce.

Jak pomóc?

Bieg odbędzie się w dniu 13 października 2013 roku ulicami miasta Poznania.

Start o godzinie 9.00 ul. Grunwaldzka przy MTP. Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 6 godzin.

Zawodnicy mogą wpisać się na listę i przyczepić sobie identyfikator akcji – kartkę z napisem:

biegnę dla Majki”, 

a Fundacja PKO Banku Polskiego Wasze zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Darowizna zostanie przekazana na konto organizacji, w której dziewczynka jest podopieczną, Kórnickiego Towarzystwa Pomocy Społecznej. (skan identyfikatora akcji w załączniku)

Gdzie się zgłosić?

Kartki – identyfikatory akcji „biegnę dla Majki” będzie można odbierać w piątek, sobotę i niedzielę 11-13.10 na stoisku PKO Banku Polskiego hala nr 3.

Dodatkowo w niedzielę 13.10 zostanie rozstawiony namiot (stoisko plenerowe) PKO Banku Polskiego na Placu Marka na terenie MTP – w pobliżu linii mety, gdzie także będzie można zapisać się do akcji.

Od dnia 11.10. do 13.10.2013 Biuro Maratonu będzie mieściło się na Międzynarodowych Targach Poznańskich ul. Głogowska 14, hala nr 3.

Trzymamy kciuki za wszystkich biegaczy, powodzenia i do zobaczenia na trasie!

Przyjaciele Majki