poniedziałek, 15 lipca, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Biegajmy bezpiecznie – Kursy samoobrony dla kobiet (pilot akcji)

Grudzień – dla niektórych czas roztrenowania, inni powoli wchodzą w coraz większe obciążenia treningowe. . Większość biegaczy zalicza wtedy ostatnie starty i myśli o żmudnej pracy w okresie zimowo-wiosennym. To dobre rozwiązanie, ale jeśli myśleliście że pozwolimy Wam się nudzić to głęboko się mylicie 😉
Przed nami kilka miesięcy biegania w trudnych warunkach pogodowych ale przede wszystkim w godzinach, w których nie ma co liczyć na słońce i w czasie których rodzą się bardziej lub mniej wyimaginowane strachy.
Mając na uwadze przypadki napaści na osoby samotnie biegające i wierząc w to, że lepiej zapobiegać niż leczyć, podjęliśmy rozmowy z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu mające na celu zorganizowanie dla nas kursów z podstaw technik samoobrony.

Chcemy Was zaprosić na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 18 grudnia przy ul. Taborowej 22. Szkolenie będzie darmowe i przeprowadzane przez doświadczonych instruktorów Wydziału Prewencji KW.
Jesteśmy przekonani, że zdobyta na kursie praktyka pozwoli Wam uniknąć sytuacji niebezpiecznych bądź nawet ochronić zdrowie i życie swoje lub innych.
Chcemy potraktować akcję poznańską jako pilotaż i w przypadku pozytywnych Waszych ocen, za pośrednictwem Policji przeprowadzić podobne akcje w pozostałych miastach.
Prosimy więc o Wasze deklaracje (na razie lokalizacja Poznań) kto będzie chętny aby wziąć udział w takim szkoleniu. W związku z tym, że akcja może mieć wymiar ogólnopolski oraz ze względu na fakt, iż Instruktorzy będą wykonywać dla nas tą pracę w swoim czasie wolnym – prosimy o przemyślane deklaracje. Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, w której z 50 chętnych ostatecznie na spotkanie przyjdzie 5 osób.

Na pierwszy termin możemy przyjąć 14 kobiet. Jeśli zainteresowanie będzie duże na pewno zorganizujemy kolejne terminy i rozszerzymy zakres szkoleń.

Szkolenie odbędzie się:
18 grudnia 2013 roku w Poznaniu przy ulicy Taborowej 22. W godzinach od 18 do 20.
Zgłoszenia poprzez formularz.
O zakwalifikowaniu się na szkolenie poinformujemy mailowo. Decydująca będzie kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy