poniedziałek, 15 lipca, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Przybij 5-tkę Ani – You will never run alone!

Kilka tygodni po naszym Półmaratonie, stojącą na progu dorosłego życia 21-letnią Anię, los pozbawił rąk. Straszliwy wypadek odebrał Ani ręce ale nie pozbawił jej marzeń . Pragniemy aby ból i cierpienie Ani odeszły w niepamięć .
Chcemy pomóc Ani aby nie szła sama tą trudną drogą, a jej nadzieja i wiara z czasem doprowadziły do realizacji jej planów życiowych i marzeń, mogła cieszyć się bieganiem, studiować, pracować, założyć rodzinę i żyć jak my , żyć szczęśliwie .
“You will never run alone” – to nasze Night Runners -owe hasło którym kierujemy się zarówno na biegowych ścieżkach jak i w życiu codziennym.Niech to hasło będzie naszym mottem!

Pomóżmy Ani wrócić do normalnego życia. Dołącz do wydarzenia i Przybij 5-tkę Ani

Poruszeni nieszczęśliwym wypadkiem Ani zapraszamy Was wszystkich do wzięcia udziału w spontanicznej akcji biegowo-marszowej dla Ani – Kobiety , aby 8-go marca swoim udziałem symbolicznie przybić jej 5-tkę i umocnić ją w tym trudnym dla niej momencie.

Zmierzmy się z własnymi słabościami, aby nasz wspólny udział w Biegu z Nadzieją dla Ani pokazał naszą wrażliwość na problem z jakim się zmaga ta młoda kobieta!
Stwórzmy korowód gorących serc i pokażmy Ani, że nie jest sama i jest z nią wielu ludzi gotowych jej pomóc.
Ania musi zbudować swoje życie od nowa. Na ten moment potrzebna jest jej kosztowna proteza i rehabilitacja. Proteza pozwoli Ani odzyskać funkcje ruchu i chwytu w prawej ręce. Pomóżmy Ani zebrać środki na niezbędną operację!
Całkowity dochód ze zbiórki startowej, która wyniesie 30 zł od osoby i odbędzie się w biurze biegu w dniu imprezy Fundacja Różyczka w całości przekaże na pomoc i leczenie Ani.

Głęboko wierzymy, że każdy z Was dołączy do nas i nie pozostawi Ani bez pomocy!
Bieg ma dystans 5-ciu km i otwarty jest dla wszystkich zarówno kobiet jak i mężczyzn – jednak klasyfikujemy tylko Kobiety gdyż to jest Ich święto i bieg. Mężczyzn natomiast zapraszamy do towarzyszenia w biegu naszym drogim Paniom, wspierania ich i kibicowania!

Rejestracja do biegu odbywa się poprzez wysłanie SMS na numer : 791119991

o treści :
“Imię i Nazwisko
Miejscowość
adres e-mail
ewentualnie przynależność do grupy biegowej “.

Informacje, współpraca, przekazanie nagród na licytacje : 791119991 Kasia