poniedziałek, 17 czerwca, 2024
0
  • No products in the cart.
zawody

Biegowy weekend w Szwecji

Dzień Dobry Night Runnersi,

Wiecie, że to już pięć lat jak wspólnie pokonujemy kilometry? Z tej okazji pragnę Was wszystkich zaprosić na wspólny wyjazd integracyjny do Szwecji. Stena Line organizator Biegowego Potopu pomoże nam uczcić nasz mały jubileusz i specjalnie dla nas przygotował interesującą ofertę.


Co powiecie na wycieczkę do Szwecji w gronie znajomych biegaczy?

Zapowiada się wyjątkowa przygoda, która połączy bieganie, zwiedzanie i zabawę. A to wszystko w ramach podróży promem.

Tak o wycieczce opowiada organizator:

“Zalejmy Szwecję biegaczami! Trasy Biegowego Potopu Szwedzkiego wybrali dla Was blogerzy biegowi, którzy przetestowali najlepsze miejsca do biegania w południowej Szwecji. Skorzystaj z rekomendacji i poznaj sportową rywalizację w malowniczej Skandynawii. Wybierz dystans, który Ci odpowiada: 5, 10 lub 15 km i walcz o zwycięstwo. Biegowy Potop Szwedzki to wyjazd, który łączy radość wspólnego biegania, zwiedzanie i zabawę. Weźmiesz udział w biegu, poznasz nowych ludzi i odkryjesz Szwecję podczas wycieczki z przewodnikiem.

Ze statku, po morskiej podróży, autokarami pojedziemy do trasy biegowej i zaczynamy sportową rywalizację. Po 3 godzinach przewieziemy Cię z powrotem na statek, gdzie przebierzesz się w kabinie, zjesz obiad i przygotujesz na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca Karlskrony, odwiedzić Muzeum Morskie i spędzić trochę czasu wolnego w mieście. A po treningu i wycieczce – wracamy na statek, gdzie czeka podsumowanie imprezy i taniec do rana w gronie biegaczy!

Rejs z dwoma noclegami na statku i całym dniem w Szwecji – przedpołudnie na trasach do biegania, popołudnie na wycieczce z przewodnikiem.”

Dla Night Runners przygotowana jest specjalna oferta, dzięki której za cały wyjazd zapłacimy nie 289 PLN, a 239. (Cena przy min. 10 chętnych)
Co Wy na to? Wyjazd w niedzielę, 24 września.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy