sobota, 18 maja, 2024
0
  • No products in the cart.
zawody

Zapowiedź: Mistrzostwa Night Runners na 10 km

mistrzostwa Night Runners 2018

Już tylko 5 dni zostało, aby zapisać się na XXXV Bieg Kosynierów we Wrześni podczas, którego odbędą się mistrzostwa na dychę biegaczy w żółtych koszulkach. Start 29 kwietnia o godzinie 16:00 z Rynku, trasa niezmiennie od sześciu lat liczy dwie pętle i jest bardzo płaska, a metę usytuowano w Parku im. Dzieci Wrzesińskich.

Podczas zawodów przewidziano także klasyfikację drużynową klubów sportowych i formalnych stowarzyszeń. O zwycięstwie przesądzi wynik netto najlepszych pięciu zawodników z danego klubu. Zapisy na bieg

 

Od 2013 roku przez 3 lata Mistrzostwa NR na 10 km odbywały się w czerwcu w Stęszewie. W sierpniu 2016 ścigano się w Murowanej Goślinie, a w zeszłym roku ponownie w czerwcu ale w podwrocławskim Smolcu. W tym roku jesteśmy po Mistrzostwach Night Runners na 5 km i możemy zdradzić, że na wrzesiński bieg zapisało się już prawie całe podium z zawodów nad poznańską Rusałką. Zapowiada się ciekawa rywalizacja.

mistrzostwa Night Runners 2018

Można się już zapisywać na 13. PKO Silesia Półmaraton w Katowicach (7 października), na którym zostaną rozegrane VI Mistrzostwa Night Runners w Półmaratonie.

Tydzień później piąta impreza mistrzowska NR na królewskim dystansie podczas 19. PKO Poznań Maratonu (14 X 2018).