poniedziałek, 17 czerwca, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Night Runners partnerem 14. Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza

Jest nam niezwykle milo poinformować, że Night Runners zostali partnerem 14. Poznań Maratonu. W związku z tym chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w konkursie, w którym nagrodą będą dwa pakiety startowe na te zawody ( szczegóły znajdziecie poniżej)

Poznań Maraton to masowe wydarzenie sportowe zorientowane na jakość – każdy szczegół organizacji poznańskiego biegu przygotowywany jest z myślą o całości doświadczenia maratończyka, jego zadowoleniu i satysfakcji. Jakość naszego Maratonu potwierdzają jego oceny na popularnym portalu MaratonyPolskie.pl i fakt, że 41% badanych uczestników biegu uważa Poznań Maraton za najlepszy maraton w Polsce, aż 97% ankietowanych deklaruje powrót do Poznania. Poznań słynie również z super-entuzjastycznej postawy kibiców, którzy licznie i aktywnie wspierają biegaczy w całym mieście.

Trasa Maratonu biegnie przez cały Poznań, ale serce biegu bije w centrum miasta, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie znajduje się Strefa Startu i rozbudowana Strefa Mety. Na biegaczy, ich rodziny, znajomych i kibiców czekają: Strefa Kibica, targi sportowe Poznań Sport Fair i inne atrakcje. W sobotę i niedzielę relację z weekendu maratońskiego nadaje pracujące na miejscu studio telewizyjne.
Poznań Maraton to także niebagatelni partnerzy: PKO Bank Polski, Volvo Auto Polska, ASICS Polska, Sheraton i wspomniane Międzynarodowe Targi Poznańskie tworzą doborowe grono przyjaciół poznańskiego biegu. 
KONKURS

Chcemy Was zaprosić do konkursu, w którym wymagamy od Was ruchu. Oby wziąć udział w konkursie przebiegnijcie dystans 10% Maratonu – 4km219m. Udokumentujcie ten trening i wyślijcie na adres kontakt@nightrunners.pl

Zasady:
1. Wykonać trening na dystansie jak najbardziej zbliżonym do 4,21 km ( zgłoszenia z dystansem 4,1 i 4,3 nie będą przyjmowane)
2. Udokumentować trening i przesłać na adres kontakt@nightrunners.pl w formie pliku graficznego ( jpeg, bmp)
3.  Zgłoszenia będą przyjmowane przez najbliższy tydzień do 9.09.2013 r. do godziny 15.00
4. Ze wszystkich zakwalifikowanych prac wylosujemy dwóch szczęśliwców, którzy zdobędą nagrodę.
O zakwalifikowaniu do losowania zostaniecie powiadomieniu mailowo. Losowanie zostanie przeprowadzone podczas poniedziałkowego spotkania Night Runners w Poznaniu na Cytadeli o godz. 21.00 w dniu 9.09.2013 r.