poniedziałek, 17 czerwca, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

The best Night Runner – pozostałe biegi

Lato w pełni przepracowane na treningach, więc można wrócić do rywalizacji jesienią 🙂 W pierwszej połowie 2013 roku rywalizowaliśmy w siedmiu biegach. Najbliższe tygodnie będą upływały na startach w kolejnych zawodach, a coraz bliższy koniec rywalizacji w 2013 roku wymusił na nas wybór pozostałych biegów do zaliczenia w ramach rywalizacji. W ramach komitetu organizacyjnego ustaliliśmy, że jesienią w rywalizacji będzie zaliczonych maksymalnie sześć biegów – część jest już zgłoszona i spełnia warunki rywalizacji, a pozostałe dopisujemy do listy jako propozycje.

Lista biegów pozostałych w rywalizacji – jesień 2013:

  1. Półmaraton Piła – 8 września
  2. Dycha Drzymały (Rakoniewice) – 6 października
  3. Maraton Poznań – 13 października
  4. Półmaraton Szamotuły – 20 października
  5. zBiegiemNatury Poznań – 2 listopada
  6. Półmaraton Kościan – 10 listopada

W dalszym ciągu obowiązuje zasada, że jeśli któryś z biegów nie zgromadzi minimalnej liczby osób to bieg nie jest brany do rywalizacji. Na chwilę obecną tego kryterium nie spełniają trzy ostatnie biegi (Szamotuły – 15 osób, zBiegiemNatury i Kościan – jeszcze nie wystartowały zapisy) – jeśli któryś z biegów nie zbierze wymaganej liczby osób to przedstawimy z miesięcznym wyprzedzeniem inny bieg (zBiegiemNatury, parkrun), który zastąpi dany bieg w rywalizacji. 
W związku z powyższym do rywalizacji bierzemy pod uwagę wyniki z siedmiu najlepszych biegów – zaktualizowane klasyfikacje na koniec pierwszego półrocza przedstawiam poniżej:
  1. Klasyfikacja generalna mężczyzn
  2. Klasyfikacja generalna kobiet

Ewentualne uwagi i pytania odnośnie klasyfikacji prośba o kierowanie na maila: rywalizacja@nightrunners.pl. Podsumowanie całego cyklu planujemy przeprowadzić w grudniu. Więcej informacji w tym temacie przekażemy do końca października.