czwartek, 25 kwietnia, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Półmaraton Piła – the best Night Runner (vol. 8)

Półmaraton w Pile był pierwszym jesiennym biegiem w ramach rywalizacji, a dla niektórych z Night Runners również pierwszym startem po ponad dwumiesięcznych przygotowaniach do drugiej części sezonu. Z racji dużej liczby zgłoszeń na bieg (66 osób wystartowało jako NR) udało się zorganizować pierwszy wspólny wyjazd autokarowy – wyjazd bardzo udany pod względem atmosfery. Bardzo prawdopodobne, że tych wyjazdów będzie coraz więcej i to jeszcze jesienią 🙂 Letnia pogoda podczas biegu oraz wiejący mocno wiatr nie były zbytnio sprzyjające, ale mimo to wielu osobom udało się osiągnąć życiówki.
Ekipa po powrocie do Poznania 🙂

Wyniki biegu:

Po biegu kolejne punkty do rywalizacji mogło sobie dopisać 38 biegaczy i 28 biegaczek (kolejny raz wysoki odsetek kobiet w łącznej liczbie Night Runners!), z czego w rywalizacji pierwszy bieg zaliczyło 14 osób. Łącznie po 8 biegach mamy łącznie 145 osób, które przynajmniej raz pobiegły w żarówiastych koszulkach 🙂 Może uda się dobić do 200 osób na koniec rywalizacji? 🙂
Podsumowanie rywalizacji po 8. biegu z cyklu:
  1. Klasyfikacja generalna mężczyzn
  2. Klasyfikacja generalna kobiet
W stosunku do poprzedniego wpisu o rywalizacji i pozostałych biegach nastąpiło kilka zapytań odnośnie dodania jeszcze do rywalizacji biegu w Luboniu – postanowiliśmy wprowadzić ten bieg również na listę, w związku z czym lista startów wzrosła do 14 biegów. W dalszym ciągu wystarczy mieć zaliczonych 7 biegów, aby być branym pod uwagę w rywalizacji. 
Lista pozostałych biegów w rywalizacji:
  1. Dycha Drzymały (Rakoniewice) – 6 października (zapisy zakończone)
  2. Maraton Poznań – 13 października (zapisy)
  3. Półmaraton Szamotuły – 20 października (zapisy)
  4. zBiegiemNatury Poznań – 2 listopada (zapisy nie wystartowały)
  5. Półmaraton Kościan – 10 listopada (zapisy)
  6. Bieg Niepodległości Luboń – 11 listopada (zapisy)
W razie pytań odnośnie biegów lub rywalizacji proszę o kontakt pod adres: rywalizacja@nightrunners.pl