sobota, 18 maja, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Raz, Dwa, TRI – Kuźnia Triathlonu

Triathlon – (czyli trójbój) jest wszechstronną dyscypliną sportową łączącą trzy konkurencje wytrzymałościowe: pływanie, jazdę na rowerze i bieg. Zawodnik kolejno płynie, jedzie na rowerze i biegnie, a czas końcowy obejmuje również zmianę stroju sportowego przed zmianą dyscyplin.
fot. Tomasz Szwajkowski

Tyle tytułem wstępu, żebyśmy wiedzieli, o czym rozmawiamy. Wśród nas, biegaczy, temat triathlonu pojawia się coraz częściej. Coraz więcej zawodów triathlonowych organizowanych w dużych ośrodkach, wsparcie medialne oraz widowiskowość tego sportu sprawiają, że ma on coraz więcej sympatyków, a wręcz wyznawców. Jednocześnie sport ten staje się coraz bardziej otwarty dla amatorów. Im bliżej sezonu tym częściej obserwujemy wywiady z celebrytami, którzy chcą już nie tylko ukończyć maraton, chcą zostać “człowiekiem z żelaza”, czyli ironman’em.

Chyba nikt nie jest zaskoczony, że również Night Runners myślą i marzą o przejściu na “wyższy poziom”. Triathlon to kolejne wyzwanie, gdzie można się sprawdzić i znaleźć nowe źródełko endorfin. 

Widząc zainteresowanie tematem triathlonu, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z grupą pasjonatów tego sportu, którzy zawiązali Kuźnię Triathlonu.

Kuźnia to świetni trenerzy z doświadczeniem startowym i co ważniejsze ze sporymi osiągnięciami. Kuźnia Triathlonu to klub triathlonowy przygotowujący zawodników amatorów. Oferuje specjalistyczne treningi i opiekę trenerską zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych zawodników. Organizuje zimowe i letnie obozy sportowe, oraz otwarte treningi grupowe.

To oficjalne informacje o Kuźni. Prywatnie kilkanaście osób poznało już trenerów z Poznania oraz z Warszawy podczas treningów otwartych dla Night Runners. Od siebie mogę powiedzieć, że treningi z nimi to przyjemność, mimo, iż dają solidny wycisk. A jacy naprawdę są trenerzy? O tym będziecie mogli przekonać się sami przychodząc na kolejne treningi.

Wiemy, że współpraca z Kuźnia będzie bardzo owocna, o czym będziecie mogli przekonać się wielokrotnie. Już dziś możemy zapowiedzieć Wam bardzo atrakcyjny konkurs, który ruszy już w najbliższych dniach.

Kuźnia jak sama nazwa wskazuje, ma z nas, biegaczy wykuć triathlonistów. W związku z tym mamy dla Was specjalną ofertę, by tak mogło się stać. W zeszłym tygodniu pierwsi zainteresowani rozpoczęli dwutygodniowy okres próbny z Kuźnią Triathlonu, w ramach treningów pływackich w Poznaniu oraz Warszawie. Osoby z Warszawy oraz Poznania,  które myślą o starcie w triathlonie mogą skorzystać z takiego dwutygodniowego okresu próbnego. Zainteresowani proszeni są o kontakt poprzez e-mail: kontakt@nightrunners.pl. Zajęcia pływackie odbywają się dwa razy w tygodniu, a zajęcia biegowe raz w tygodniu. W Poznaniu są to wtorki oraz czwartki, natomiast w Warszawie poniedziałki i czwartki.

Po dwóch tygodniach treningów możecie zostać z Kuźnią i rzeźbić charakter korzystając z oferty przygotowanej dla naszej grupy. W związku z faktem, iż grupa Kuźni ma delikatną przewagę, gdyż wcześniej rozpoczęli treningi, nasza grupa będzie mogła skorzystać z dodatkowych treningów pływackich, by w ciągu dwóch miesięcy zniwelować wszelkie niedociągnięcia techniczne. Szczegółowa oferta –> Oferta Kuźnia Triathlonu dla Night Runners ( oferta dla Warszawy, będzie analogiczna. Szczegóły na dniach)
Mając świadomość, iż nie wszyscy mogą czuć się na siłach od razu na mocne treningi pływackie, lecz nie zniechęca ich to przed osiągnięciem swojego triathlonowego marzenia chcemy zaprosić do skorzystania z propozycji przygotowanych dla osób, które chcą doskonalić swoją technikę. W Poznaniu, na basenie przy ul. Chwiałkowskiego, dwa razy w tygodniu będą odbywały się zajęcia z doskonalenia pływania. W przypadku tych zajęć macie możliwość jednorazowego darmowego przyjścia, by zadecydować czy to taki rodzaj treningu na jaki liczycie. Miesięczny koszt treningów doskonalenia pływania to 189 PLN. Jeśli chcecie skorzystać z próbnego treningu lub macie pytania dotyczące oferty prosimy o kontakt poprzez email: kontakt@nightrunners.pl