poniedziałek, 17 czerwca, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Podejmij wyzwanie – wyjedź do Rzymu

Dziś w nocy Mateusz Jasiński przekazał poprzez swój fanpage Mateusz Jasiński – Bieganie stylem życia wyzwanie, a raczej wyróżnienie dla grupy Night Runners.
W trakcie filmiku, który możecie obejrzeć powyżej, oglądamy młodzieńca tańczącego w bardzo nowatorski sposób, to właśnie MJ. Po krótkim wstępie dowiadujemy się, że New Balance Polska uznała grupę Night Runners za najbardziej runnowacyjna akcja biegową roku i chcą wyróżnić jednego z nas.

Jest to wyróżnienie niezwykłe. Nie jest to dyplom, medal ani puchar. Jedna osoba z nas pojedzie na Maraton di Roma! Szczęśliwy Night Runners otrzyma nie tylko pakiet startowy na zawody w wiecznym mieście, lecz także będzie miał oplacony przelot i nocleg. Otrzyma parę butów marki New Balance z limitowej edycji wypuszczone specjalnie na rzymski maraton. Jakby tego było mało, dostanie jeszcze kieszonkowe, by rzymskie maratonskie wakacje były pełne gelato, pizzy i pasty. 
Co Wy na to?

Teraz przechodzimy do najciekawszej  części – wybór osoby, która dostąpi tego wyróżnienia ma zostać dokonany przez nas samych:) Nie mamy żadnych wytycznych, New Balance Polska nie dał nam żadnych wskazówek ani sugestii, wszystko należy do nas. Chwilę po północy Mateusz napisał do mnie słowami – wyzywam Night Runners. Dziś możemy odpowiedzieć – “podejmujemy wyzwanie!”

Przez noc myślałem co zrobic z tym “fantem”. Nagroda niesamowita i powinna trafić w rękę niesamowitego Night Runnersa, lecz jak go wybrać? Każdy z nas jest inny:) Każdy ma jakiś talent. Czy wybrać najszybszego? A może najbardziej doświadczonego? Może takiego,który najwięcej biega? A może jednak debiutanta? Kogoś z Poznania czy z Żychlina? Wiele pytań, żadnych dobrych odpowiedzi. Losowanie oraz konkursy na “like” odrzuciłem już na wstępie, wiec pozostało mi szukanie dalej…
Skoro pierwszym i jedynym warunkiem wymienionym przez Mateusza na filmie jest to by wygrał ktoś z Night Runners to od tego musimy zacząć, zatem, prosimy by w zgłoszeniu do konkursu napisać:
Od kiedy biegasz z Night Runners oraz w jakim mieście.
Mam świadomość ze jest wiele osób, które utożsamiają się z naszą grupą, lecz w Waszych miejscowościach nie ma biegów NR. Stąd druga możliwość weryfikacji uczestnika to screen z biegu/lista wyników, gdzie widać wpisaną nazwę klubu przy nazwisku. ( musi to być bieg, który już się odbył lub bieg na który zapisy zakończyły się przed publikacją tego konkursu)
Jako organizator dajemy sobie prawo dodatkowej weryfikacji uczestnika, w przypadku uzasadnionych wątpliwości co do prawdziwości zgłoszenia.
Co zrobić by wygrać?
Podejmij wyzwanie Mateusza, nagraj krótki film na którym przekonasz nas, że to właśnie Ty powinieneś pojechać na Maraton di Roma. Film powinien być odpowiedzią na film zamieszczony przez Mateusza. Prosimy o krótkie video, max. 1 min. Nie ograniczamy Was co do formy, koncepcji i pomysłów na film. Może być na poważnie lub na wesoło. Czekamy na to “coś” co zwali nas z nóg 😉

Do kiedy mam czas?
Musicie być kreatywni od zaraz, bo czasu jest bardzo niewiele. Zgłoszenia będziemy przyjmować do najbliższego czwartku tj. 20.02.2014, do godz. 23.59. Jest to termin ostateczny.

Kto podejmie decyzję?
Stworzymy Jury, składające się z 14 koordynatorów z 14 miast Night Runners.
Każdy członek Jury ma do dyspozycji 3,2 oraz 1 pkt do rozdania.W przypadku remisu zarządzimy dodatkowe głosowanie, gdzie 15 członków Jury wybierze jeden najlepszy film. (dodatkowym, piętnastym członkiem Jury zostanie członek zarządu stowarzyszenia Night Runners)
Dodatkowo członkowie Jury nie mogą głosować na propozycję wysłane ze “swoich” miast Night Runners.
Autor filmu, który otrzyma najwięcej punktów zostanie laureatem konkursu i już za miesiąc będzie spędzać weekend w Rzymie!

Jaka jest nagroda?

Pakiet startowy na Maratona di Roma 2014
Przelot w obie strony
Zakwaterowanie w Rzymie
Kieszonkowe 100 euro
Buty New Balance 890V4 (limitowana edycja na rzymski maraton) Zgłoszenia:
Zgłoszenia zawierające:
1. Imię i nazwisko
2. Datę urodzenia (konkurs tylko dla osób pełnoletnich)
3. Adres
4. Numer kontaktowy
5. Informacje o przynależności do Night Runners zgodnie z opisem przedstawionym powyżej
6. Film konkursowy ( max. 1 min długości)

Należy kierować na adres mailowy kontakt@nightrunners.pl, 
Uczestnik konkursu zgadza się na opublikowanie przesłanego filmu na facebooku.

Kwestię sporne oraz nieuregulowane powyższym wpisem rozstrzyga organizator.