poniedziałek, 17 czerwca, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Konkurs: “Selfie” biegowe*

Za Wikipedia:

Selfie to rodzaj fotografii – autoportretu, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego. Zdjęcie przedstawia zazwyczaj samego siebie (w tym przypadku fotografa) lub jego odbicie w lustrze.

Selfie są nieodłącznie związane z mediami społecznościowymi (Facebook, Twitter, Instagram), ponieważ tam najczęściej są umieszczane. Selfie może przedstawiać również grupę osób, znajdujących się w centrum ustawienia, gdzie jedna z nich robi zdjęcie. Takie selfie nazywane są jako “grupowe selfie”.
Zatem selfie, czyli zdjęcia robiące błyskawiczną karierę są też nieodłącznym elementem biegacza. Robimy sobie zdjęcie na treningu, na zawodach. W obiektywie możemy być sami albo w grupie.
Dziś rano natknąłem się na zdjęcie z naszego treningu w Warszawie i pomyślałem, że to dobry pomysł na konkurs. Nasi partnerzy Agisko oraz Natural Born Runners podchwycili temat i oto możemy zaprosić Was do konkursu na najlepsze biegowe selfie.

Zasady konkursu:
1. Wykonaj zdjęcie typu “selfie” spełniające trzy warunki: wykonane z ręki, przedstawiające Ciebie oraz być “biegowe”. Tło, towarzystwo to już Wasza wizja. Jeśli wrzucicie kilka zdjęć to na potrzeby konkursu będzie liczone ostatnie.
2. Wrzuć zdjęcie na swój profil na facebooku oraz na stronę wydarzenia z tagami: Night Runners, Agisko oraz Natural Born Runners ( tag wykonujesz używając -> “@” i wpisując odpowiednie słowo)
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/668675273195629/?source=1
3. Termin wrzucania zdjęć to: 23.03.2014 23.55
4. Można korzystać z Instagramu i podobnych programów. Zdjęcia przerabiane ( także kolaże) w innych programach nie będą brane pod uwagę. Organizator daje sobie prawo do usunięcia zdjęć co do których zachodzi podejrzenie znaczącej przeróbki w programach graficznych.

Następnie zdjęcia zostaną wrzucone do galerii na profil Night Runners.
Nagrodzimy 3 zdjęcia:

1. Zestaw odżywek od Agisko oraz Bidon od Natural Born Runners  – wygra osoba, której zdjęcie uzyska najwięcej “like”
2. Zestaw odżywek od Agisko – zwycięzca zostanie wybrane przez przedstawiciela sponsora
3. Pas biegowy od Natural Born Runners – zwycięzca zostanie wybrany przez przedstawiciela sponsora