czwartek, 25 kwietnia, 2024
0
  • No products in the cart.
Bez kategorii

Półmaraton Dwóch Mostów – Mistrzostwa Night Runners

Tegoroczna edycja płockiego Półmaratonu Dwóch Mostów (14.09.2014) ma szczególne znaczenie dla całej społeczności Night Runners z dwóch powodów. Po pierwsze, jesteśmy współorganizatorami tej najważniejszej w Płocku imprezy biegowej, a po drugie, to właśnie w Płocku odbędą się tegoroczne ogólnopolskie Mistrzostwa Night Runners na dystansie półmaratońskim.

Na 10 dni przed tym wydarzeniem, uczestniczyliśmy w konferencji prasowej z udziałem, między innymi, Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, Dyrektora Wydziału Sportu i Rekreacji Roberta Czwartka oraz przedstawicieli pozostałych współorganizatorów, tj. PTT Delta i POKIS-u. Opowiedzieliśmy o prowadzonych przez płockich Night Runners 12-tygodniowych przygotowaniach do Półmaratonu Dwóch Mostów, o „naszych” pacemakerach,którzy poprowadzą chętnych na czasy od 2:10 do 1:30 oraz o potężnej reprezentacji NR z całej Polski na liście startowej (jest nas już prawie setka!). Z radością wysłuchaliśmy słów uznania dla płockich NR ze strony Prezydenta (podobno „rozbiegaliśmy” miasto jak nikt przed nami ) i upewniliśmy się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, więc zapraszamy 14 września do Płocka!
Zapisy trwają, ale trzeba się spieszyć, bo liczba wolnych pakietów kurczy się z każdym dniem. Już dziś pojawi się szansa na zdobycie pakietu startowego w jakimś specjalnym 
konkursie…

Szczegóły o biegu oraz formularz zapisów na http://www.polmaraton.plock.eu/

autor: Maciej Siwek