środa, 24 kwietnia, 2024
0
  • No products in the cart.
zawody

5 powodów, żeby pobiec w Wings for Life World Run

17. PZU Cracovia Maraton

Wielkimi krokami zbliża się 5. polska odsłona Wing for Life World Run. To bieg wyjątkowy, rozgrywany jednocześnie w kilkunastu lokalizacjach na całym świecie. W Polsce od pierwszej edycji impreza odbywa się w Poznaniu. W tym roku po raz pierwszy uczestnicy będą mieli okazję wystartować z teren.u Międzynarodowych Targów Poznańskich. Co jest takiego wyjątkowego w tym biegu? My naliczyliśmy pięć powodów, które przekonają Cię by 6 maja pojawić się w Poznaniu.

Zwycięzcy na starcie

Bieg, który ukończy każdy, który zdecyduje się stanąć na starcie. W którym każdy może biec na innym dystansie. W którym to meta goni biegaczy! Brzmi jak szaleństwo? Tak, to jest absolutne pozytywne szaleństwo, którego po prostu trzeba skosztować, aby się w nim zakochać. Na którym kilometrze dogoni cię auto pościgowe z Kapitanem Wąsem za kierownicą? Sprawdź to przy pomocy kalkulatora.

Cel 

Że drogie wpisowe? Może nie najtańsze. Ale za to w 100% przekazywane na finansowanie badań nad rdzeniem kręgowym. Cała organizacja, promocja i wszystkie bajerki, które znajdziesz w pakiecie, sfinansowali sponsorzy.
Raz ktoś przy mnie powiedział, że Wings for Life to zdzierstwo. 

Nowe miejsce

Wkurzał cię start na Malcie? Wąsko, mało miejsca, kulanie pierwszego kilometra tempem żółwia na speedzie? Tegoroczna edycja cię zaskoczy. Nowe miejsce startu – MTP. Zupełnie nowa trasa – runda honorowa po mieście to zaledwie 5km, potem zmykamy na opłotki. Na ile przełoży się to na osiągnięte przez nas rezultaty? Well, przekonajmy się 😉

Drużyny gwiazd

Jeśli zawsze marzyłeś o zbiciu piątki z Adamem Małyszem albo pobiegnięciu w asyście naszej olimpijki Joanny Jóźwik – ta impreza jest dla ciebie! Co więcej, każdy ma możliwość dołączenia do drużyny którejś z naszych gwiazd sportu, wspólnego udziału w rywalizacji i pomocy w zbiórce środków. Brzmi fajnie? I właśnie takie jest! Zwłaszcza, że gwiazdy przed biegiem chętnie witają się z członkami swoich drużyn. Jakiś selfiaczek? No problemo 😉

wings for life 2018

Nasza specjalność

W zeszłorocznej edycji biegu Polacy pokazali światu jak to się robi. Dominika Stelmach po prostu zgniotła rywalki biegnąc w Santiago. Bartosz Olszewski wybiegał drugą światową lokatę w Mediolanie, a biegnący w Poznaniu Tomasz Walerowicz i Joanna Zakrzewski również uplasowali się wysoko w rankingach. Bycie częścią takiego wydarzenia to prawdziwy splendor.

Miejsc ubywa z każdym dniem, dlatego nie czekajcie – to jest impreza, którą chcecie mieć wśród swoich biegowych dokonań, atmosfera wspólnej zabawy w dobrej sprawie, której chcecie zaznać.
Jeśli już jesteście zapisani zapraszamy do dołączenia do naszego teamu na Wings for Life (tu). Mamy już 45 członków i jesteśmy jedną z liczniejszych ekip w Polsce.