czwartek, 25 kwietnia, 2024
0
  • No products in the cart.
Aktualnościzawody

I Mistrzostwa Night Runners w biegu na 1 milę w Poznaniu!

Historia naszych klubowych mistrzostw jest długa. Pierwsza rywalizacja o pucharki odbyła się w Poznaniu w ramach cyklu City Trail. Biegaliśmy wtedy na dystansie sprinterskim dla biegaczy, a mianowicie 5 000 metrów po trailowej trasie wokół jeziora Rusałka. Z czasem dokładaliśmy coraz dłuższe dystanse, by zakończyć królewskim biegiem maratońskim. 

Sytuacja na świecie sprawiła, że ostatnie mistrzostwa Night Runners odbyły się dwa lata temu i nic nie wskazywało na to, że uda nam się pobiegać szybciej w 2021. Nic, do momentu pojawienia się propozycji rozegrania zawodów na stadionie, na dystansie 1609 metrów, czyli trochę ponad 4 okrążeń stadionu lekkoatletycznego. Po szybkich konsultacjach doszliśmy do wniosku, że to świetny pomysł i dziś mogę zaprosić Was serdecznie do udziału w I Mistrzostwach Night Runners na zawodach 1mila w Poznaniu.

Spotkajmy się wreszcie wszyscy w jak najpełniejszym składzie i wystartujmy razem w wyjątkowych zawodach! 🏃‍♀️🏃🏃‍♂️🏃‍♀️
 Kto podejmuje wyzwanie? 😎

Co powinniście wiedzieć o tej imprezie i dlaczego to fajny pomysł:
– 1MILA odbędzie 26 września 2021 na odnowionym stadionie POSiR Golęcin (ul. Warmińska 1)
W ramach imprezy rozgrywane są cztery konkurencje (chronologicznie):
– Lekka Piątka (5km)
– Kinder Joy of moving Biegi Dzieci (100m, 400m, 800m)
– 1Mila (1609m) – w randze Amatorskich Mistrzostw Poznania, a dodatkowo my robimy sobie nasz challenge
– Sztafety 4x400m
oprawa imprezy jest naprawdę niezwykła: każdy dostaje imienny numer startowy, każdy jest imiennie wyczytywany na start swojej serii, komentarz sportowy na żywo robi by Tomasz Smokowski, gra mocna muza.
Poza tym będzie miasteczko expo, foodtrucki, itd.
– na imprezie obecne będą obecne gwiazdy sportu: Joanna Jóźwik, ambasadorka imprezy, a także , Paweł Korzeniowski (który poza tym, że świetnie pływa, to całkiem nieźle biega!) i dziesięcioboista Paweł Wiesiołek.
– pakiet startowy zawiera: wodę, izotonik, baton i pamiątkowy medal na mecie 🏅 A jeśli ktoś będzie chciał kupić wariant CHARYTATYWNY (10 zł droższy), to dostanie dodatkowo gadżet sportowy, a jego numer startowy będzie w specjalnym, złotym kolorze! Fajna sprawa, bo całe to 10 zł leci na konto Stypendystów Programu @wybiegajwprzyszlosc – czyli młodych, zdolnych biegaczy, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Pomóżmy przyszłym Mistrzom!
– wpisując przy rejestracji kod rabatowy „NIGHTRUNNERS”, dostajecie 10% zniżki na zapisy na dowolnie wybrane konkurencje
Zapisując się koniecznie wpiszcie w rubryce „team”: Night Runners. Wtedy będziecie sklasyfikowani w I Mistrzostwach Night Runners w biegu na 1 milę!

Więcej informacji o 1Mili 👉 https://1mila.pl/poznan/nasze-biegi/1-mila/
Zapisy: https://zapisy.sts-timing.pl/732/
ZAPISY TRWAJĄ TYLKO DO 17 WRZEŚNIA!